O NAS

Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdego z nas. Dlatego też tak ważny jest wygląd Panny Młodej w tym niezapomnianym dniu.

Z myślą o przyszłych Pannach Młodych powstał właśnie nasz Salon Ślubny Maya. Nasze kreacje to kreacje dla kobiet ceniących sobie elegancje, klasykę a także kobiet odważnych, które swoim wyglądem lubią szokować innych. Salon ślubny Maya daje Państwu do wyboru suknie w różnorodnych stylach. Szeroki wybór sukien ślubnych oraz dodatków pozwoli każdej przyszłej Pannie Młodej wybrać dla siebie kreację, dzięki której w dniu Ślubu będzie czuła się jeszcze bardziej wyjątkowo. Salon ślubny Maya proponuje szycie miarowe na indywidualne zamówienie. W salonie znajdą Państwo także wypożyczalnię.
Nasze kreacje to kolekcje dla Pań o wyszukanych gustach ceniących sobie ponad wszystko jakość, styl i precyzję wykonania.

WYPRZEDAŻE W każdym roku w okresie od 01.09.zapraszamy Państwa na posezonową wyprzedaż kolekcji – suknie będą wtedy wysprzedawane w cenach 30%, 50%, 70% poniżej wartości oryginalnej ceny zakupu.
telefon do nas: +48 501207193

Zapraszamy serdecznie